Vi söker nu Kockar till Restaurang Ristoria inför sommaren!
Vem vi söker
Vi söker personer med intresse och passion för matlagning. Vi ser gärna att du har erfarenhet av att arbeta som Kock i restaurang och någon form av restaurangutbildning. Som person är du lösningsorienterad, gillar att arbeta i team samt trivs i en miljö med högt tempo.
Vad vi erbjuder
Vi söker dig som kan arbeta från mitten av juni till mitten av augusti. Tjänsterna är extra vid behov. För er med rätt kompetens och personlighet finns stora möjligheter till att fortsätta med oss även under hösten. Vi erbjuder en spännande arbetsmiljö och en chans att utveckla din matlagning tillsammans med oss.
Frågor om tjänsterna
Vid frågor vänligen kontakta Kenneth Älmqvist Köksmästare; kenneth.almqvist@gothiatowers.com
Välkommen med din ansökan senast 31 mars, men tänk på att rekrytering sker löpande så vänta inte med att skicka in din ansökan!
Anställningsform | Temporary position shorter than 3 months |
---|---|
Anställningen avslutas | |
Anställningens omfattning | Deltid |
Antal lediga befattningar | 1 |
Sysselsättningsgrad | Enligt överenskommet |
Ort | Göteborg |
Län | Västra Götalands län |
Land | Sverige |
Referensnummer | 2019/28 |
Publicerat | 2019-02-08 |
Sista ansökningsdag | 2019-03-31 |
On Sunday 24th February Varbi will be closed for applicants and recruiters between 06.00-10.00. This is due to regular maintenance work on our platform to further strengthen the security and stability of Varbi.